שלגיה-אורתופדיה מדרסים, נעליים ופדיקור רפואי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולים

 
 

מדרסים

 
מדרס הוא אביזר אורתופדי המוכנס לפנים הנעל, במטרה לסייע בפיזור עומס משקל הגוף והלחצים המופעלים על כף הרגל. מדרס איכותי, המותאם לאדם על ידי מומחה להנעלה רפואית, מסייע רבות בפתרון בעיות ברכיים, בעיות יציבה, יבלות, דורבן ושאר הפרעות הנובעות מבסיס לא תקין בגוף. במכון שלגיה תוכלו לקבל מגוון מדרסים: לילדים, לספורטאים, לקשישים, לחולי פוליו, לחולי סוכרת, לחיילים, מדרסים מגבס, מדרסים ביו-מכניים, מדרסים רב-שכבתיים ומדרסים רכים.
 
שלגיה, מכון אורתופדי עם יותר מ-36 שנות ניסיון בהנעלה רפואית, מבצע התאמה אישית של מדרסים ב-3 שיטות עיקריות:
 

מדרסי מוכנים

 
מדרסים מוכנים המותאמים לרגל לאחר בדיקת מחשב קצרה. במהלך הבדיקה עומד האדם על משטח מחשב, המציג את נתוני הרגל ומתאים עבורה את המדרס המתאים ביותר מתוך המגוון הקיים. מכון שלגיה משווק את מדרסי המדף האיכותיים ביותר של חברת Aetrex, בעלי תו תקן ואיכות בינלאומית.
 

מדרסים מותאמים בשיטת הספוג

 
מותאמים אישית למידות ולנתוני הרגל של האדם על ידי מומחה להנעלה רפואית. בשיטה זו, נלקחת תבנית הרגל באמצעות דריכה בעמידה על ספוג ייחודי. לשיטה זו מידת דיוק גבוהה בהרבה מאשר מדרסי המדף.
 

מדרסים מותאמים בשיטת תחבושת הגבס

 
מותאמים אישית לרגליו של האדם על ידי מומחה להנעלה רפואית, ונחשבים לשיטה המדויקת ביותר בתחום התאמת המדרסים. מידת המדרסים נלקחת כשהאדם נמצא במנוחה ובהרפיה מושלמת מבחינת כף הרגל, ללא כל לחצים, מה שמקנה התאמה מושלמת למבנה האנטומי של הרגל. מדרסים בשיטה זו הם הכרח לפתרון בעיות מסוימות של כף הרגל, ומסייעים לדוגמה בשחרור הלחצים בנקודת הפרעת הדורבן.
 
 
אביזרים אורטופדיים
 
 
 
ייצור נעלים אורטופדיות בהתאמה אישית
 
 
 
שלגיה - אורתופדיה מדרסים
 
 
 
 
 

נעליים לפי הזמנה אישית

 
יש אפשרות למעצבת
 

פדיקור רפואי

 
  • מטפל בכל הבעיות הקשות שיש בכף הכף הרגל: ציפורן חודרנית, יבלות ,עור קשה ,פטרת העור והציפורן, ציפורניים בעיתיות ועוד.
  • מריחת לק נושם אוורירי שאינו מזיק לציפורן
  • חדש! סוף לציפורן החודרנית – יישור הציפורן ללא כאבים פטנט שלנו ניסיון של שש שנים בהצלחה
 
שלגיה - מכון אורתופדי מציע מגוון רחב של טיפולים מתקדמים לבעיות שונות בכף הרגל. למכון יותר מ-36 שנות ניסיון בפדיקור רפואי (גם לחולי סוכרת) – עד כדי פדיקור כירורגי.
 

טיפול בבעיות נפוצות בכף הרגל

 
 
 

פטרת הציפורן

 
זיהום נפוץ של ציפורני הרגליים המופיע אצל חלק ניכר מהאוכלוסייה, בעיקר בשל הליכה מרובה בנעליים סגורות. הפטרת מתבטאת בעיוותים שונים של ציפורני הרגליים, דוגמת עיבוי מאסיבי שלהן, התנתקות הציפורן ממיטת הציפורן ושינוי צבע ללבן, לצהוב או לחום עכור.
 
 
 
פטרת הציפורן
 
 
 
 
 
 
 

פטרת העור

 
בקטריה הנוצרת בעיקר מלחות ומחום, המהווים מעין חממה לגידול הפטרייה. הפטרת מתבטאת בעור יבש, מקולף ולעיתים גם מגרד, מה שיכול להתפתח לפצע פתוח עבור חיידקים וזיהומים שונים.
 
 
 
פטרת העור
 
 
 
 
 
 
 

רגל סוכרתית

 
חולי סוכרת הסובלים מסתימה בנימי הרגליים, נדרשים לשורת טיפולים בכפות הרגליים מצד אנשי מקצוע שעברו השתלמות מעמיקה מצד האגודה לחולי סוכרת. למכון שלגיה התמחות ייחודית בטיפול בחולי סוכרת ובהתאמה של הנעלה רפואית ואורתופדית עבורם.
 
 
 
רגל סוכרתית
 
 
 
 
 
 
 

ציפורן חודרנית

 
ציפורן החודרת לתוך מצע העור, מה שיוצר כאבים עזים באצבע הנגועה, כולל צמיחת בשר פראי וזיהומים. התופעה עשויה להיגרם בעקבות שימוש בנעליים הדוקות מדי, מבנה תורשתי לקוי של הציפורן, גזירה לא נכונה של הציפורניים או טראומה כמו מכה לאצבע.
 
 
 
ציפורן חודרנית
 
 
 
 
 
 
 

יבלות ויראליות

 
וירוס שתוקף איברים שונים בגוף, אך בעיקר את כפות הרגליים והידיים. מתוקף היותן ויראליות, היבלות נוטות להיות מדבקות גם עבור האדם עצמו (בין חלקי הגוף והעור) וגם עבור אנשים אחרים בסביבתו. הטיפול ניתן במכון עצמו או כטיפול משולב במכון ובבית המטופל.
 
 
 
יבלות ויראליות
 
 
 
 
 
צרו קשר לתיאום בדיקה ולקבלת טיפול אורתופדי מתקדם: 072-3267132.